Nasi kierowcy

Osiągnięcia i wyróżnienia

Nasi kierowcy mogą poszczycić się sukcesami w wielu obszarach działalności zawodowej i pozazawodowej. Staramy się wspierać ich rozwój na każdym polu: zarówno wykonywanej profesji jak i indywidualnych pasji.

Zbigniew Tkaczuk

Kierowca z 28-letnim stażem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i osobistej odwadze zapobiegł zagrożeniu wybuchem cysterny, którą prowadził. Słowa uznania za sprawną i natychmiastową akcję gaśniczą pożaru przekazali osobiście przedstawiciele poznańskiej straży pożarnej oraz policji.

Transportowiec najlepszym kolarzem na Tour de ORLEN

Janusz Kokoszczyński, którego pasją oprócz transportu jest kolarstwo, zdobył najwyższy laur w tegorocznym Tour de ORLEN. Dyspozytor zmianowy z płockiego Biura Przewozowego i zarazem Prezes Płockiego Towarzystwa Kolarskiego po raz drugi z kolei jako pierwszy finiszował w wyścigu na rowerach MTB dla pracowników Grupy ORLEN. Zwycięzca na 16-kilometrowym odcinku osiągnął czas 27 min 38 s.

Srebrny medal w Atenach

Srebrny medal na Europe Corporate Games w Atenach wywalczył dla ORLEN Transport SA Janusz Kokoszczyński. Dyspozytor z płockiego biura startował w kolarstwie górskim na dystansie 30 kilometrów w kategorii Men 30+.W swojej grupie uległ jedynie greckiemu reprezentantowi firmy Germanos.