Kariera

Koordynator ds. technicznych - Płock

Opis stanowiska:

  • ‍zapewnienie terminowej usługi przeglądów i napraw pojazdów w warsztacie wewnętrznym oraz w warsztatach zewnętrznych
  • ‍koordynacja bieżących spraw z zakresu eksploatacji pojazdów
  • ‍nadzór nad stanem technicznym pojazdów
  • ‍nadzór nad kosztami eksploatacji pojazdów

Od kandydatów oczekujemy:

  • ‍wykształcenia wyższego technicznego – kierunek: mechanika, spawalnictwo
  • ‍doświadczenia z zakresu technologii oraz kontroli jakości napraw pojazdów, w szczególności ciągników siodłowych i cystern
  • ‍znajomości budowy i obsługi ciągników siodłowych i cystern
  • ‍znajomości przepisów ADR z zakresu eksploatacji, wyposażenia i konstrukcji cystern do przewozu towarów niebezpiecznych
  • ‍znajomości przepisów TDT, UDT, GUM

Ponadto:

  • ‍inicjatywy i samodzielności działania
  • ‍wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • ‍otwartości na naukę nowych zagadnień
  • ‍precyzji i dokładności w pracy
  • ‍bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • ‍znajomości podstawowych zagadnień branży TLS
  • ‍prawa jazdy kat. B
  • ‍dyspozycyjności

Oferujemy:

stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie transportowej wiodącej na rynku przewozu paliw płynnych,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym drogą elektroniczną na adres e-mail rekrutacja@orlentransport.pl

Formularz rekrutacyjny