Szkoła kierowców

Jeśli masz ukończone 21 lat i jesteś zainteresowany zdobyciem uprawnień na kierowcę zawodowego ADR, proponujemy Ci pomoc w uzyskaniu uprawnień dla pojazdów kategorii C+E oraz uprawnień dla przewozów paliw płynnych oraz gazu płynnego (LPG) w zamian za podjęcie pracy w OTP.

W tym celu skorzystaj z formularza zgłoszeniowego dla kandydatów na kierowcę, wprowadzając wszystkie niezbędne dane. Dołącz do najlepszych!

Formularz zgłoszeniowy

Dane osobowe
* pola obowiązkowe
Dodatkowe informacje
Załącz pliki

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza, odśwież stronę i spróbuj ponownie

Szanowni Państwo,
w związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO) prowadzimy prace modernizacyjne mające na celu dostosowanie formularza do nowych wymogów.
Wiadomości prosimy przesłać bezpośrednio na adres email: rekrutacja@otpsa.pl

Prosimy o załączeniu w mailu poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych na niniejszym formularzu przez OTP S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Chemików 7, 09-411 Płock, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OTP S.A. z siedzibą w Płocku.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych na niniejszym formularzu przez OTP S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Chemików 7, 09-411 Płock, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) do celów niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w przyszłości prowadzonych przez OTP S.A. z siedzibą w Płocku przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych. 

Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy.